3111.
F. LIBERACKI (?)

Zima w lesie, 1911

olej, płótno; 65,5 x 109 cm;

Cena pierwotna: 4 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 200 zł +18% opłaty aukcyjnej