3006.
Maria NIEDZIELSKA (1976-1947)

Wisła w okolicach Tyńca, 1932

olej, tektura; 17 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: M. NIEDZIELSKA / 1932.

Cena pierwotna: 1 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 200 zł +18% opłaty aukcyjnej