2235.
MARIA GIŻBERT-STUDNICKA (1868-1955)

Kobieta w oknie

olej, płótno, tektura; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Giżbert.

Cena pierwotna: 2 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 500 zł +18% opłaty aukcyjnej