83198.
Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty

Medal

kolisty; av.: pośrodku postać w sutannie, w pozie oranta ze wzniesionymi ramionami, nad głową otwór - tworzący aureolę; wzdłuż krawędzi napis: "KANONIZACJA SŁUGI BOŻEGO JANA PAWŁA II"; rv.: postać jw., wokoło napis: "WYSTAWA FILATELISTYCZNA KRAKÓW 2014"; sygn.: "B. CHROMY"; brąz odlew, patyna, średnica ok. 11 cm;

Original price: 1 000 zł +20% buyer's premium
Current price 500 zł +20% buyer's premium