69831.
FRANCISZEK ŻMURKO (1859-1910)

Tancerka

litografia, papier; 31 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: Franciszek Żmurko.

Original price: 1 400 zł +18% buyer's premium
Current price 650 zł +18% buyer's premium