12119.

Talerz-paterka z uchwytami

płytka, o 8 – dzielnym kołnierzu z segmentami wydzielonymi reliefowymi, złoconymi listwami, z podłużnymi uchwytami wyciętymi przy krawędzi; lustro ze złotymi kręgami, wokół kołnierza szlak złoconej gałązki kwiatowej; mocno przetarte złocenia; porcelana, złocenia; wys. 4 cm, średn. 25 cm; sygn. kobaltem podszkl. orzeł z insygniami i litery C.T. Wałbrzych (Altwasser), manufaktura Carl Tielsch & Co., lata ok.1870-1900

Original price: 350 zł +20% buyer's premium
Current price 70 zł +20% buyer's premium