8340.

Zestaw 3 figurek z polichromowanej terakoty:

1) Popiersie Cygana (?) w kapeluszu
terakota, barwna polichromia, zabrudzenia i drobne przetarcia polichromii;
wys.16,5 cm; sygn. wyciskami: GOLDSCHEIDER/ WIEN (w owalu) oraz: GESETZLICH (półkoliście) / GESCHÜTZT, ryte odręcznie Z/ 245 (numer modelu) Austria, Wiedeń, Friedrich Goldscheider, Erste Wiener Kunst- Terracotta Fabrik, kon. XIX w.
2) Figurka Araba
terakota, barwna polichromia, wys.9 cm; sygn. wyciskami : JM , znak przypominający H, 6672 (numer modelu?)
Czechy, Johann Maresch (1821-1914), XIX/XX w.
3) Kobieta z miotłą
terakota z barwną polichromią, wys.28 cm; od spodu ryt : 450/ 66/ Nieokreślona wytwórnia z końca XIX wieku, w stylistyce wczesnych wyrobów wytwórni Friedricha Goldscheidera

Original price: 2 000 zł +20% buyer's premium
Current price 400 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 500 zł