7880.
Paweł GAJEWSKI (1889-1950)

Portret kobiety

ołówek, brązowy papier; 32 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Gajewski;
na odwrocie nalepka - częściowo uszkodzona - z odręczną informacją o obrazie m.in. nazwiskiem autora: Paweł Gajewski.

Original price: 3 000 zł +20% buyer's premium
Current price 600 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 750 zł