6840.
Manufaktura nieokreślona
Tańcząca para
glina garncarska, szkliwo ciemnobrązowe, ołowiowe (barwione tlenkami manganu i żelaza); wys. 18 cm;
sygn. z boku na podstawie rytym monogramem: LR.
Polska ?, wyrób o charakterze ludowym (?), twórca nieustalony (o inicjałach LR), XX w.
Para tańcząca oberka (modelowana z ręki), o dobrze uchwyconym ruchu dynamicznej kompozycji.
Original price: 1 500 zł
+20% buyer's premium
Current price
300 zł
+20% buyer's premium
The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount:
320 zł