4409.
Artysta polski - Monografista L.B. (XIX/XX w.

Harnaś

płyta drewniana czerniona, z rytym przedstawieniem postaci; 36,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: wyk. LB.

Original price: 1 600 zł +20% buyer's premium
Current price 320 zł +20% buyer's premium