2620.
Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)

Chryzantemy, 1925

akwarela, pastel, papier naklejony na tekturę; 46,5 x 68,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: St. Fabijański / 1925;
dedykacja okolicznościowa (wtórny) l. d.: Kochanej p. Myszce / w dniu jej ślubu śle te / Kwiaty, by radość / i szczęście przynosiły / MS(…)ołowska / 21 / II 25 (przed konserwacją).

Original price: 2 500 zł +18% buyer's premium
Current price 680 zł +18% buyer's premium