98732.
Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XVI

Po polowaniu

olej, płótno dublowane; 60 x 94 cm;
stan zachowania: liczne odpryski malatury, zwłaszcza na obrzeżu obrazu.

Original price: 3 000 zł +20% buyer's premium
Current price 1 000 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 1 050 zł