96249.
SALVADORE DALI (1904-1989)
Kobieta przestrzenna
litografia, papier Velin d`Arches; 45 x 32,5 cm (wymiar kompozycji), 66 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. na płycie pod kompozycją, numerowana ołówkiem, sucha pieczęć wydawcy l. d.
Original price: 2 400 zł
+20% buyer's premium
Current price
1 680 zł
+20% buyer's premium
The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount:
1 800 zł