96249.
SALVADORE DALI (1904-1989)

Kobieta przestrzenna

litografia, papier Velin d`Arches; 45 x 32,5 cm (wymiar kompozycji), 66 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. na płycie pod kompozycją, numerowana ołówkiem, sucha pieczęć wydawcy l. d.

Original price: 2 400 zł +20% buyer's premium
Current price 1 680 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 1 800 zł