95571.
ALBRECHT DÜRER (1471-1528) - WEDŁUG
Jeździec
litografia barwna, papier; 42 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. u dołu po środku: 1498 / AD (monogram wiązany, faksymile);
wydawca Muzeum Albertina, XX w.
Oryginał, wykonany w technice tuszu i akwareli, znajduje się w wiedeńskim muzeum Albertina.
Original price: 1 000 zł
+20% buyer's premium
Current price
250 zł
+20% buyer's premium
The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount:
300 zł