95571.
ALBRECHT DÜRER (1471-1528) - WEDŁUG

Jeździec

litografia barwna, papier; 42 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. u dołu po środku: 1498 / AD (monogram wiązany, faksymile);
wydawca Muzeum Albertina, XX w.
Oryginał, wykonany w technice tuszu i akwareli, znajduje się w wiedeńskim muzeum Albertina.

Original price: 1 000 zł +20% buyer's premium
Current price 250 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 300 zł