94542.
ROMAN ANTONI BREINTENWALD (1911-1985)

Partyzanci

olej, płótno; 120 x 60 cm;
sygn. l. d.: RBreitenwald
na odwrocie nalepka z TPSP w Krakowie z autorem, tytułem, techniką, ceną oraz podpisem autora.
Stan zach.: lico silnie zakurzone.

Original price: 6 000 zł +20% buyer's premium
Current price 4 500 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 4 800 zł