94042.
Janusz TRZEBIATOWSKI (ur. 1936)

Drzewa, 1964

olej, płótno; 81 x 57 cm;
sygn. i dat. p. d.: J Trzebiatowski '64;
na odwrocie naklejka z TPSP w Krakowie z autorem, tytułem, techniką wykonania obrazu oraz z podpisem autora; na ramie tabliczka z dedykacją.

Original price: 1 600 zł +20% buyer's premium
Current price 400 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 480 zł