93787.
MACIEJ WIELICZKO VEL BUNON DYNOWSKI

Polska w latach wojny światowej, Polska w pierścieniu prób i ognia.

1. Polska w latach wojny światowej w kraju i na obczyźnie. Pamiątkowy zbiór fotografji i dokumentów. Zeszyt 1. Warszawa 1930;
2. Polska w pierścieniu prób i ognia. Rok 1918-1926. Pamiątkowy zbiór fotografji i dokumentów, Zeszyt 2. Warszawa 1933.
tłoczona oprawa wydawnicza, 34 x 23 cm;
stan zachowania: niewielkie otarcia opraw, niewielkie przetarcia płótna na krawędziach okładki., naddarcie jednej karty, poza tym stan bardzo dobry.
Dwie części (druga znacznie rzadsza) pracy M. Wieliczko zawierającej bardzo bogaty materiał fotograficzny (kilkaset zdjęć z opisami) do dziejów I wojny i pierwszego okresu istnienia II Rzeczypospolitej.

Original price: 2 100 zł +20% buyer's premium
Current price 950 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 1 000 zł