88087.
ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)

Portret kobiety

akwarela, papier; 56 x 38 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz;
na odwrocie nalepka z numerem (inwentarzowym spuścizny artysty?): 35188145.

Original price: 3 000 zł +20% buyer's premium
Current price 1 500 zł +20% buyer's premium