88081.
ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)

Portret kobiety

olej, karton fakturowany; 47 x 33 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz

Original price: 4 000 zł +20% buyer's premium
Current price 2 000 zł +20% buyer's premium