87167.
H. MÜNNICH, XX W.

Kwitnąca wiśnia

olej, płótno naklejone na tekturę; 27 x 33 cm;
sygn. l.d. pod ramą: hm.
na odwrocie spis z katalogu wystawy obrazów w Łodzi w maju 1923 ze Związku Polskich Artystów Plastyków w Krakowie, z listą prac, 48 pozycja to Kwitnąca wiśnia.

Original price: 3 421 zł +20% buyer's premium
Current price 1 700 zł +20% buyer's premium