87158.
ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.

Widok na grzbiet Karkonoszy

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 38 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: A v Molnar;
na passe-partout napis: Blick zum Kamm des Riesengebirges.

Original price: 2 965 zł +20% buyer's premium
Current price 1 500 zł +20% buyer's premium