87139.

Ikona - Archanioł Michał

tempera na desce, 31 x 22 cm.
Rosja, XIX w.
Skrzydlata postać Archanioła Michała w zbroi i rozwianym, czerwonym płaszczu, z mieczem w uniesionej prawej ręce, stojącego na obłokach. Tło złote.
Stan zachowania: liczne uszkodzenia i ubytki warstwy malarskiej

Original price: 7 982 zł +20% buyer's premium
Current price 4 000 zł +20% buyer's premium