86871.
Wł. STRZELBICKI, XIX w.

Myśliwskie trofea

ołówek, papier; 27 x 19,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł.Strzelbicki.
Stan zachowania: ślad po złożeniu papieru na pół.

Original price: 1 800 zł +20% buyer's premium
Current price 500 zł +20% buyer's premium