85901.
JÓZEF PANKIEWICZ (1866-1940)

Pejzaż wiejski

akwaforta, sucha igła, papier; 13 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Pankiewicz 1899 (? - zatarte).
Literatura:
- Józef Pankiewicz. 1866-1940. Życie i dzieło, Muzeum Narodowe w Warszawie 9.01-26.03.2006, s. 284, poz. IV, 11;

Original price: 1 000 zł +20% buyer's premium
Current price 800 zł +20% buyer's premium