84184.
Marcin BOGUSŁAWSKI (ur. 1980)

Pejzaż, 2000

technika własna (olej, tempera), tektura naklejona na płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Bogusławski;
opisany na odwrocie: MARCIN BOGUSŁAWSKI / PEJZAŻ / 100X70.

Original price: 1 300 zł +20% buyer's premium
Current price 600 zł +20% buyer's premium