83386.
WACŁAW KONIUSZKO (1854-1900)

Stary Żyd

litografia, papier;18 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: W. Koniuszko;
Litografia wykonana w 1881 r. w Zakładzie Litografii Artystycznej Aureliusza Pruszyńskiego w Krakowie.

Original price: 1 000 zł +20% buyer's premium
Current price 300 zł +20% buyer's premium