81348.
Jan KOTOWSKI (1885-1960)

Wóz z końmi

olej, tektura; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Kotowski.

Original price: 3 000 zł +18% buyer's premium
Current price 1 500 zł +18% buyer's premium