81226.
Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Window blind, 2001

olej, płótno, 100 x 140 cm,
na odwrocie opis autorski: “AKT” 140 x 100/ olej, płótno/ Tobis 2001

Original price: 8 000 zł +20% buyer's premium
Current price 5 900 zł +20% buyer's premium