76475.
Sztuka polska

Historja architektury,rzeźby i malarstwa

Warszawa [1932]; 31 x 24 cm;
Oprawa oryginalna, płótno bogato zdobione, tytulatura tłoczona złotem, na tylnej okładzinie oryginalny tłok z wizerunkiem orła w koronie w ozdobnej bordiurze.
Stan zachowania: idealny.

Original price: 1 000 zł +18% buyer's premium
Current price 330 zł +18% buyer's premium