8920.
RZEŹBIARZ NIEOKREŚLONY, FRANCUSKI, XIX / XX W

Chłopiec z kaczką

brąz, podstawa granitowa (lekko uszkodzona); wys. 13,5 cm;
z tyłu rzeźby oznaczenia: BNV (monogram wiązany), oraz napis BRONCE;
Francja, XIX w. / pocz. XX w.

Original price: 1 200 zł +20% buyer's premium
Current price 300 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 360 zł