8920.
RZEŹBIARZ NIEOKREŚLONY, FRANCUSKI, XIX / XX W
Chłopiec z kaczką
brąz, podstawa granitowa (lekko uszkodzona); wys. 13,5 cm;
z tyłu rzeźby oznaczenia: BNV (monogram wiązany), oraz napis BRONCE;
Francja, XIX w. / pocz. XX w.
Original price: 1 200 zł
+20% buyer's premium
Current price
300 zł
+20% buyer's premium
The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount:
360 zł