8831.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.

Pejzaż podgórski

olej, płótno; 50,5 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: … (sygnatura nieczytelna);
na odwrocie na płótnie kompozycja w technice olejnej przedstawiająca kobietę nad książką; na krośnie malarskim uszkodzona nalepka z informacją: Józef ... ? / Pejzaż z ...?; oznaczenie KP1 (czerwoną kredką); oraz informacja odnosząca się do właściciela obiektu: P. Krzyworzeka / 50.

Original price: 1 600 zł +20% buyer's premium
Current price 560 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 640 zł