8774.

Witraże: Brama Floriańska i Twardowski

szkło wielobarwne, oprawa ołowiana; wymiary: 35 x 27 cm i 31 x 25,5 cm.
Polska, Kraków, II poł. XX w.
1/ Widok Bramy Floriańskiej od strony Barbakanu;
2/ Postać mistrza Twardowskiego w szlacheckim stroju, siedzącego okrakiem na półksiężycu.

Original price: 2 000 zł +20% buyer's premium
Current price 1 300 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 1 400 zł