8774.
Witraże: Brama Floriańska i Twardowski
szkło wielobarwne, oprawa ołowiana; wymiary: 35 x 27 cm i 31 x 25,5 cm.
Polska, Kraków, II poł. XX w.
1/ Widok Bramy Floriańskiej od strony Barbakanu;
2/ Postać mistrza Twardowskiego w szlacheckim stroju, siedzącego okrakiem na półksiężycu.
Original price: 2 000 zł
+20% buyer's premium
Current price
600 zł
+20% buyer's premium
The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount:
700 zł