8625.
Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)

Urwis

brąz, odlew patynowany; marmur, wys. 12 cm, wys. całkowita 17 cm.
Niemcy, XIX/XX w., odlew późniejszy.
Figurka bosego chłopca w kapeluszu, spodniach na szelkach, z podwiniętymi nogawkami, trzymającego w prawej ręce patyk. Sygn. na podstawie: „P. Kowalczewski”. Rzeźba na postumencie z czarnego, żyłkowanego marmuru.

Original price: 1 600 zł +20% buyer's premium
Current price 320 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 400 zł