8466.
Franz Xaver BERGMANN (1861-1936)

Słoń

brąz, kość, odlew; 6 x 8 x 3 cm.
Wiedeń, pocz. XX w.
Figurka słonia, kroczącego z opuszczoną trąbą.
Na stopie słonia od spodu wybita litera „B” - sygnatura słynnej odlewni Bergmanna, wytwórni miniaturowych brązów - patynowanych i malowanych na zimno, przedstawiających figurki zwierząt, scenki orientalne, rodzajowe, często też erotyczne.

Original price: 1 200 zł +20% buyer's premium
Current price 540 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 600 zł