8328.
Zofia FIJAŁKOWSKA (1909-1989)

Zestaw 6 ilustracji do bajki „Na jagody” Marii Konopnickiej - Makieta książki

akwarela, gwasz, papier; 64 x 48 cm;
(każda z ilustracji; całość ujęta w tekturową oprawę - na karcie tytułowej autor i tytuł bajki oraz ilustracja 66 x 50,5 cm (wymiar teki);
Stan zachowania: widoczne przybrudzenia teki.

Original price: 2 000 zł +20% buyer's premium
Current price 600 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 700 zł