8173.
ALOJZY SIWECKI (1912-1988)

Gosposia w sadzie

olej, płótno; 94,5 x 117,5 cm;
sygn. p. d.: ASiwecki;
na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie z tytułem obrazu: Gosposia w sadzie.

Original price: 2 800 zł +20% buyer's premium
Current price 560 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 700 zł