8170.
JAN ŚWIDERSKI (1913-2004)

Pejzaż z Krakowa

olej, płótno; 79,5 x 90,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
na odwrocie napis autorski: Jan Świderski / KRAKÓW / AL. KRASIŃSKIEGO 28/15; oraz nalepka wystawowa z BWA w Krakowie z tytułem: Pejzaż z Krakowa.

Original price: 3 000 zł +20% buyer's premium
Current price 600 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 750 zł