8070.
Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920-1991)

Bukiet dla P. Teresy, 1981

technika mieszana, olej, tempera, złoto na szkle; 18 x 14 cm;
sygn. p. d.: ST WÓJTOWICZ, oraz sygn. l. d.: WÓJTOWICZ;
na odwrocie opis autorski: KRAKÓW / autor: STANISŁAW WÓJTOWICZ / tytuł pracy: "Bukiet dla P. TERESY" / rok powstania: 1981 r. / technika: mieszana (olej, tempera / złoto na szkle) / wymiary: 18 cm x 14 cm / cena: (długopisem).

Original price: 1 500 zł +20% buyer's premium
Current price 300 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 320 zł