6538.
Jerzy KOWAL (ur. 1956)

Autoportret schizofrenika 3, 1991

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. g.: KOWAL,
na krośnie malarskim opis: SZKIC DO OKŁADKI "THE BULLETIN WITH NESWEEK 14 V 1991 / " AUTOPORTRET SCHIZOFRENIKA " 3 SYDNEY AUSTRALIA.

Original price: 2 500 zł +20% buyer's premium
Current price 500 zł +20% buyer's premium