6441.
Andrzej PIECHA (ur. 1950)

Ostrygi, 1991

olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Piecha '91;
na odwrocie opis autorski: Andrzej Piecha / 1991 / "Ostrygi".

Original price: 4 000 zł +20% buyer's premium
Current price 800 zł +20% buyer's premium