5856.
Krystyna HILCZER-KOCIŃSKA (ur. 1946)
Taniec ognia (Pantomima), 1986
tusz, gwasz, akwarela, papier; 36,3 x 17 cm (dwa połączone arkusze);
sygn. p. d.: K. HILCZER;
na odwrocie nalepka z odręcznie wypisaną informacją o obrazie.
Original price: 1 600 zł
+20% buyer's premium
Current price
320 zł
+20% buyer's premium