5759.
Władysław SPERCZYŃSKI, XX w.

Motyw górski

olej, płótno; 68 x 89,5 cm;
sygn. p. d.: W. Sperczyński;
na odwrocie na płótnie napis: "Motyw górski" olej 90 x 66 / W. SPERCZYSKI / BYTOM.

Original price: 6 000 zł +20% buyer's premium
Current price 1 200 zł +20% buyer's premium