5336.
Władysław DUNIN-MARCINKIEWICZ (1887-1968)

Para obrazów - Pejzaże

1. Pejzaż z wierzbami
olej, tektura, 23 x 23 cm;
sygn. l. d.: W. Marcinkiewicz; na odwrocie portret mężczyzny z profilu w technice olejnej;
2. Pejzaż
olej, tektura, 24,3 x 33 cm (w świetle oprawy),
sygn. p. d.: W. Marcinkiewicz.

Original price: 4 000 zł +20% buyer's premium
Current price 800 zł +20% buyer's premium