5147.
W. JOŃCZAK, XX w.

Pejzaż z rzeką, 1984

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: W. Jończak / 1984 / SASKA VODA

Original price: 1 600 zł +20% buyer's premium
Current price 320 zł +20% buyer's premium