4483.
Monografista G.B., XIX w.

Skrzypek, 1869

ołówek, biała kredka, brązowy papier; 37 x 32,5 cm (w świetle passe-partout o ściętych, górnych narożach);
sygn. i dat. p. d.: G.B. 1869.

Original price: 1 600 zł +20% buyer's premium
Current price 320 zł +20% buyer's premium