3736.
Zofia ROJ-GĄSIENICA, XX w.

Taniec góralski

gwasz, szkło, 30,5 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z ROJ / 1975;
na odwrocie metka: Milenium - SPÓŁDZIELCZE ZRZESZENIE WYTWÓRCÓW PRZEMYSŁU LUDOWEGI I ARTYSTYCZNEGO, przy ul. Floriańskiej 37 w Krakowie

Original price: 3 000 zł +20% buyer's premium
Current price 600 zł +20% buyer's premium