3716.
Wacław WAŚKOWSKI (1904-1975)

Kościół Nawiedzenia NMP

akwaforta, papier; 11,7 x 15,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WWaśkowski (ołówkiem); data p. d.: 1934 r. (ołówkiem).

Original price: 1 200 zł +18% buyer's premium
Current price 240 zł +18% buyer's premium