88016.
FELIKS JABŁCZYŃSKI (1865-1928)

Widoki Warszawy - para prac, 1915

1. Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Warszawie
litografia, papier; 74 x 54 cm (odcisk płyty), 76 x 55 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: FJabłczyński (ołówkiem) oraz powyżej, na płycie: 1915 / II.
2. Dzwonnica przy kościele Św. Anny, widok z Mariensztatu
sygn. p. d.: FJabłczyński (ołówkiem) oraz powyżej, na płycie: 1915 / V.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 300 zł +20% opłaty aukcyjnej