84078.
Stefan MROŻEWSKI (1894-1975)

Kolk w Amsterdamie, 1933

drzeworyt, papier; 24 x 30 cm (wymiar kompozycji), 25 x 30 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Stefan Mrożewski 33 (ołówkiem);
rycina przed konserwacją, obcięta część niezadrukowanego arkusza.

Cena pierwotna: 1 900 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 380 zł +20% opłaty aukcyjnej