78228.
BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)

Dom pod słońcem, 1981

olej, płótno; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Barbara Przyłuska 1981;
na odwrocie na płótnie napis autorski: Barbara Przyłuska/ 1981/ "Dom pod słońcem"/ Przemiłemu (...)/ Barbara 1989 oraz na krośnie: Barbara Przyłuska

Cena pierwotna: 1 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +18% opłaty aukcyjnej